0%

Леонід Борозєнцев на NGOradio


Леонід Борозєнцев – поет, ідеолог поетичної групи «Лірики Transcendent’a», один із засновників руху і ринг-рефері поетичних боїв, слем-майстер, лауреат Подільської літературно-мистецької премії «Кришталева вишня» (2007), літературної премії ім. В.Сосюри (2013) та премії ім. Юрія Каплана (2013).
Захоплення літературою почалося у 2003 році коли, Леонід потрапив на студію “Сучасник”при Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського. Проте змагання ліриків та фізиків називає видуманим:”Насьогодні філологічна освіта дає певний базис , проте не відіграє вже таку важливу роль у формуванні поета . Все залежить від того чи людина відчуває слово, а не від освіти”
Окрім того поет розповів про ключові принципи “слему”( поетичних боїв):
“У слем-батлі існує всього одне правило – потрібно сподобатись публіці. Проте як це зробити – це вже проблема самого автора. І сам “слем” перетворюється на своєрідний перфоменс, у якому учасник може влаштовувати міні-постановку або навіть стриптиз під час батлу”.
“Автор повинен пред’являти собі якісні претензії. Особисто у мене кількість матеріалів. яких я не видав або не хотів аби вони побачили світ набагато більше було засвічено. Ріст людини має відбуватися за рахунок себе”, – ділиться думками Леонід Борезєнцев.

ПОШИРИТИ
Play Cover Track Title
Track Authors