0%

«Start Business. CHALLENGE!» – Вінниця


1 листопада 2017 року у конференц-залі ресторану Mont Blanc відбувся захід у рамках програми Марафону можливостей для бізнесу у Вінниці «Start Business. Challenge!».

Привітав учасників заходу  голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій. Він зазначив, що починаючи з другої половини минулого року Вінниця почала відчувати покращення споживчих настроїв громадян та пожвавлення інвестиційної активності. Окрім того він наголосив що, на сьогоднішній день аграрний сектор економіки Вінниці є потужним локомотивом економічного зростання.  

До учасників марафону звернувся також заступник міського голови Владислав Скальський. Він підкреслив, що довіра – це найоголовніший компонент у бізнесі, якого нам не вистачає.

Натомість Олексій Гончарук, голова офісу ефективного регулювання презентував Платформу PRO для ефективної онлайн взаємодії держави й бізнесу.

Також у ході форуму Вінницька міська рада та Офіс ефективного регулювання підписали Меморандум про співпрацю. Кінцевою метою цього співробітництва є вдосконалення державного регулювання та покращення бізнес-клімату у регіоні.

ПОШИРИТИ
Play Cover Track Title
Track Authors